Najnowsze ofery pracy

23 października 2017, 09:41

Najnowsze oferty pracy: Młodszy specjalista ds. integracji systemów informatycznych; Specjalista ds. integracji systemów informatycznych

Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.

Zainteresowane osoby, proszone są o przesłanie CV wraz listem motywacyjnym na adres j.michalak@epcon.pl .

Młodszy specjalista ds. integracji systemów informatycznych

miejsce pracy: Wrocław

Kwalifikacje zawodowe

 Wykształcenie wyższe na kierunku obejmującym przedmioty związane z programowaniem/projektowaniem systemów informatycznych

  • Znajomość SOAP,WebServices
  • Znajomość XML, XSLT, XPath, Java
  • Wiedza na temat SQL i technologii baz danych (np. MySQL, Oracle)
  • Zainteresowanie tematyką integracji systemów z zastosowaniem technologii SOA/ESB
  • Mile widziana znajomość narzędzi IBM (Integration Bus, WebSphere Message Broker, BPM, BAM

Opis stanowiska

 Współudział w analizie warstwy integracyjnej

  • Wsparcie w projektowaniu rozwiązań integracyjnych
  • Pomoc przy przetworzeniu, inicjowaniu oraz testowaniu rozwiązań SOA/ESB
  • Modyfikowanie istniejących systemów integracyjnych
  • Przeprowadzanie testów

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z integracją systemów informatycznych

Specjalista ds. integracji systemów informatycznych

miejsce pracy: Wrocław

  • Wykształcenie wyższe na kierunku obejmującym przedmioty związane z programowaniem/projektowaniem systemów informatycznych
  • Praktyczna znajomość SOAP,WebServices
  • Dobra praktyczna znajomość XML, XSLT, XPath, Java
  • Praktyczna znajomość SQL i technologii baz danych (np. MySQL, Oracle),
  • Zainteresowanie tematyką integracji systemów z zastosowaniem SOA/ESB
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami IBM (Integration Bus, WebSphere Message Broker, BPM, BAM) ewentualnie odpowiednikami

 Doświadczenie:

  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku związanym z integracją systemów informatycznych
  • Udział w min. jednym projekcie integracyjnym, w którym rozwiązanie wyspecyfikowane przez Kandydata zostało skutecznie wdrożone

 Zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań z zakresu integracji systemów IT
  • Analiza istniejących rozwiązań celem optymalizacji istniejących usług
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych

W zakładce "/o-firmie/kariera" znajdą Państwo więcej propozycji stanowisk, na które obecnie rekrutujemy pracowników.