Oferty pracy

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Założeniem spółki jest świadczenie powyższych usług w najwyższej światowej jakości przy szybkim reagowaniu na doraźne potrzeby klientów.

Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji

PSE Innowacje sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:

Powrót

Ogłoszenie o pracę: PROGRAMISTA JAVA

13 września 2019, 12:41

Ogłoszenie o pracę: PROGRAMISTA JAVA
PSE Innowacje S.A. poszukują kandydatów na stanowisko poszukuje kandydatów na stanowisko
Programista Java
Miejsce pracy: Wrocław, zdalnie
Nr. ref.: 01/2019
Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.
 
W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:
Programista Java
Miejsce pracy: Wrocław
 
Opis stanowiska
• Tworzenie rozwiązania i jego komponentów w oparciu o specyfikację oraz przyjęte standardy,
• Praca w wysokich standardach zapewnienia bezpieczeństwa Secure-Software Development Lifecycle,
• Twórcza praca w małych zespołach prowadzonych w metodyce Scrum,
 
Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.
Indywidualne doświadczenie i wkład są częścią unikalnych rozwiązań IT dla rozwoju energetyki.
 
Od kandydatów oczekujemy:
Wymagania
• doświadczenie minimum 3 lata w programowaniu w języku Java
• znajomość relacyjnych baz danych
• umiejętność pracy z repozytorium Git
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych (jUnit)
• znajomość podstawowych wzorców projektowych
• odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
• umiejętność współpracy w ramach zespołu
 
Dodatkowym atutem będzie:
Mile widziane
• Doświadczenie w REST API, Json, Java J2EE, Spring, JWT, PL/SQL, Angular 7, TypeScript, HTML 5, PrimeNg
• Znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (z dokładnym opisem zadań realizowanych na zajmowanych stanowiskach oraz kopiami dokumentów poświadczających zdobyte wykształcenie) z dopiskiem w temacie wiadomości: drogą elektroniczną, do dnia na adres: joanna.michalak@pse.pl 

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PSE S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015, poz. 2135) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez PSE S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015, poz. 2135)*