Powrót

Spotkajmy się na Warszawskich Dniach Informatyki #WDI, 1-2 kwietnia 2022

31 marca 2022, 09:00

Spotkajmy się na Warszawskich Dniach Informatyki #WDI, 1-2 kwietnia 2022

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w branży IT, ale nie masz dużego doświadczenia i jesteś ambitny?


Chcesz zadbać o swoją ścieżkę kariery w sektorze IT, realizować ciekawe projekty tworząc m.in. dedykowane aplikacje dla branży elektroenergetycznej?

A może marzysz o pracy w zwinnych zespołach projektowych, które chętnie dzielą się wiedzą i wykorzystują metodykę pracy Agile? Pracujemy również w środowisku HTML5, JavaScript, TypeScript, Angular2+, CSS, PLSQL Oracle, REST API, JSON.

Jeśli tak, to spotkajmy się 1-2 kwietnia 2022 r. na targach pracy Warszawskie Dni Informatyki.1 kwietnia zapraszamy na nasze wirtualne stanowisko, gdzie znajdziesz informacje kim jesteśmy, czym się zajmujemy i dla kogo pracujemy. Poznasz nasze najnowsze oferty pracy, a jeśli chcesz umówisz się z nami na rozmowę telefoniczną lub wideo spotkania na Skype lub MS Teams.

2 kwietnia spotkajmy się offline na Politechnice Warszawskiej, budynek wydziału MiNI (Matematyki i Nauk Informatycznych), ul. Koszykowa 75 godz. 9:30-16:30! Będzie to świetna okazja do bezpośredniej rozmowy  nie tylko o naszych projektach, zespołach i sposobie pracy, ale również o wszystkich korzyściach, które możemy Ci zaproponować.

Do zobaczenia na Warszawskich Dniach Informatyki!