Ogoszenie o pracę: PROGRAMISTA FRONT-END

13 stycznia 2017, 12:43

PSE Innowacje S.A. poszukują kandydatów na stanowisko poszukuje kandydatów na stanowisko
Programista Front-End
Miejsce pracy: Wrocław, zdalnie
Nr. ref.: 02/2019
Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
OFERTA PRACY: PROGRAMISTA FRONT-END

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Założeniem spółki jest świadczenie powyższych usług w najwyższej światowej jakości przy szybkim reagowaniu na doraźne potrzeby klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
• Tworzenie rozwiązania i jego komponentów w oparciu o specyfikację oraz przyjęte standardy,
• Praca w wysokich standardach zapewnienia bezpieczeństwa Secure-Software Development Lifecycle,
• Twórcza praca w małych zespołach prowadzonych w metodyce Scrum,

Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.
Od kandydatów oczekujemy:
Wymagania
• doświadczenie minimum 1 rok w programowaniu z wykorzystaniem Angular 2/7, TypeScript, HTML5, lub Javascript
• znajomość REST API, Json
• umiejętność pracy z repozytorium Git
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych (jUnit)
• znajomość podstawowych wzorców projektowych
• odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
• umiejętność współpracy w ramach zespołu

Dodatkowym atutem będzie:
Mile widziane
• Doświadczenie w Java, PL/SQL
• Znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (z dokładnym opisem zadań realizowanych na zajmowanych stanowiskach oraz kopiami dokumentów poświadczających zdobyte wykształcenie) z dopiskiem w temacie wiadomości: drogą elektroniczną, do dnia na adres: joanna.michalak@pse.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PSE S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015, poz. 2135) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez PSE S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015, poz. 2135)*