O nas

Spółka PSE Innowacje Sp. z o.o. powstała w listopadzie 2012 roku w wyniku połączenia spółek Centrum Zastosowań Zaawansowanych Technologii Sp. z o.o. oraz EPCON Sp. z o.o. Połączenie nastąpiło zgodnie z art. 492 par.1 pkt 2 Kodeksu spółek handlowych (łączenie poprzez zawiązanie nowej spółki kapitałowej).

Spółka świadczy usługi z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Założeniem spółki jest świadczenie powyższych usług w najwyższej światowej jakości przy szybkim reagowaniu na doraźne potrzeby klientów.

Nasza kadra składa się z blisko 170 najwyższej klasy profesjonalistów, specjalizujących się w usługach świadczonych przez naszą spółkę. Chcąc realizować innowacyjne cele w przestrzeni bezpieczeństwa oraz rozwoju krajowego systemu elektroenergetycznego, blisko 50% kadry tworzącej zespół badań i rozwoju posiada tytuł doktora lub jest w procesie nadawania tego tytułu, a duża ich część łączy pracę w naszej spółce z prowadzeniem zajęć dydaktycznych na najlepszych polskich uczelniach. Dużą wagę przykładamy do systematycznego rozwoju kompetencji, aby sprostać założonym celom i wymaganiom odbiorców naszych usług.