Powrót

Inauguracja programu rozwojowego dla Kierowników Zespołów CKI

6 lipca 2022, 10:30

Inauguracja programu rozwojowego dla Kierowników Zespołów CKI

 

W PSE Innowacje sp. z o.o. dbamy o rozwój naszych pracowników. Jedną z inicjatyw przygotowywanych przez zespół HR są dedykowane dla poszczególnych ról programy rozwojowe. Aby efektywnie i nowocześnie zarządzać potencjałem oraz wspierać kadrę kierowniczą w rozwoju, zorganizowaliśmy wewnętrzne warsztaty z Kierownikami Zespołów Centrum Kompetencji Informatyka.

Podczas całego spotkania mieliśmy okazję omówić strategiczną rolę menagerów liniowych w organizacji, wymienić się wieloma pomysłami na optymalizację procesów, które zwiększą efektywność i komfort działania zarówno kadry kierowniczej, jak i samych zespołów PSE Innowacje. Tym samym zainaugurowaliśmy program rozwojowy, który pozwoli na stałą wymianę i zdobycie nowych doświadczeń przez naszą kadrę zarządzającą.

Okres pandemii i pracy hybrydowej spowodowały, że bezpośrednie spotkania i relacje mają dla nas szczególny charakter. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że pierwszy raz, po ponad dwóch latach, mogliśmy zobaczyć się w pełnym gronie.

Całe spotkanie odbyło się w luźnej atmosferze, co sprzyjało budowie pozytywnych relacji i generowaniu inspirujących pomysłów na przyszłość.